Filtry do MESSERSI

Wszystkie filtry do maszyn budowlanych marki Messersi. Filtry do MESSERSI

Zarówno całe kompletny filtrów, jak i odzielnie filtry oleju silnikowego, paliwa, powietrza, hydrauliki i inne dostępne w naszym asortymencie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oferowanych filtrów i części na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Filtry do maszyn MESSERSIFirma Messersi została założona w 1957 roku jako podmiot gospodarczy wytwarzający początkowo narzędzia budowlane. Z czasem, dzięki swojej innowacyjności,  szybko rozwinęła się i zaczęła projektować oraz produkować maszyny budowlane: minikoparki, miniładowarki, minitransportery oraz wozidła. 

Filtry MESSERSIWszystkie te produkty są przeznaczone do prac ziemnych na ograniczonej przestrzeni.

Messersi to maszyny budowlane dobrze znane i cenione za swoją wytrzymałość, wszechstronność oraz dużą moc. Dzięki temu są w stanie wykonywać każdy rodzaj pracy z najwyższą dokładnością. Są łatwe w przemieszczaniu na małej przestrzeni, a co za tym idzie są uniwersalne.

MESSERSI filtryMaszyny Messersi są idealnym rozwiązaniem dla mniejszych przedsiębiorstw. Ze względu na swą małą wymiarowość urządzenia Messersi słyną z niezwykłej zwrotności. Gwarantują łatwe oraz szybkie ruchy podczas wszystkich prac

Filtry do MESSERSI Koparki M

Filtry do MESSERSI Wozidła TCH

Filtry do MESSERSI Ładowarki gąsienicowe CTL

Filtry do MESSERSI Miniładowarki SL

Filtry do MESSERSI Maszyny CH 2

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.