Filtry do Menzi Muck

W ciągłej sprzedaży posiadamy kompletne zestawy filtrów do koparek kroczących oraz innych maszyn Menzi Muck. Oferujemy także części silnikowe do tych maszyn. Filtr oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki. Części najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na cały kraj przy pośrednictwie spedycji kurierskiej.

UWAGA. W ofercie również wszytskie części zamienne do silników YANMAR, Kubota, Perkins i innych pracujących w maszynach tej marki.

Menzi Muck to szwajcarska firma specjalizująca się w produkcji ciekawej gamy produktów, jakim są koparki kroczące. Te unikalne, specjalistyczne  maszyny bez większych problemów radzą sobie w trudnych warunkach. Są wszechstronne, bardzo wydajne i łatwe w serwisie i obsłudze.

Koparki kroczące marki Menzi Muck wykorzystuje się je przede wszystkim przy poszerzaniu rowów i kopaniu w różnorakich miejscach, takich jak: koryta i dorzecza rzek, tereny leśne, rowy melioracyjne czy też tereny górskie. Są zatem urządzeniami wielozadaniowymi. Ich wielkim plusem jest niewielka wymiarowość, dzięki czemu ich transport z jednego miejsca na drugie odbywać się może bez większych problemów, a co za tym idzie daje możliwość  wykonania większej ilości prac przez jedna maszynę w krótkim odstępie czasu.

Filtry do MENZI MUCK Koparka krocząca

Filtry do MENZI MUCK Koparki serii A

Filtry do MENZI MUCK SUPER JOLLY

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.