Filtry do koparki Mecalac

Mecalac to dostawca cenionych, kompaktowych i średnich maszyn budowlanych i drogowych.

Po marką Mecalac produkowane są nie tylko koparki kołowe, ale także mini oraz midi koparki gąsienicowe oraz ładowarki przegubowe i koparko-ładowarki.Filtry do koparki Mecalac

Wszytskie filtry do specjalistycznych maszyn budowlanych Mecalaca. Filtry powietrzne, olejowe, paliwowe oraz hydrauliki.

Koparki Mecalac są niezwykle cenione przez swoją uniwersalność, wielozadaniowość oraz możliwość pracy w trudnych przestrzenie warunkach.

Filtry do koparek MecalacPoniżej lista wybranych modeli maszyn Mecalaca, które obsługujemy w zakresie dostawy filtrów i części silnikowych. Specjalizujemy się w częściach do silników japoskich (Isuzu i Mitsubishi), ale oferujemy również części silnikowe do Cumminsa oraz Perkinsa.

Filtry do MECALAC 8 CX (/1) Isuzu

Filtry do MECALAC 11 CX (/1) Deutz

Filtry do MECALAC 12 MX; MXT Cummins 4B3.9

Filtry do MECALAC 12 MXT Cummins 4B 3.9C13

Filtry do MECALAC 12 MXT 2007- Cummins 4B 5.9

Filtry do MECALAC 12 MXT 2008- Cummins

Filtry do MECALAC 12 MSX Cummins 4BT 3.3C

Filtry do MECALAC 14 MXT Cummins 4BTA 3,9

Filtry do MECALAC 712MC -Serie 75189

Filtry do MECALAC 712MC Serie 75190-

Filtry do MECALAC 714 MW Deutz TIER II

Filtry do MECALAC 714 MW Deutz Tier III

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.