Wózek Linde filtry

Linde to jeden z największych na świecie dostawców wózków widłowych i paleciaków. Do maszyn tej marki oferujemy wszystkie filtry silnikowe oraz hydrauliczne, a także wiele innych części.

Linde filtryNiemiecka marka Linde to od wielu lat symbol maszyn oraz urządzeń najwyższej jakości. Pod marką Linde produkowane są zarówno wózki o napędzie elektrycznym, jak i gazowym, benzynowym i Diesel.

 W zakresie wózków widłowych Linde ma jedną z najszerszych ofert na produktów na rynku. Od najmniejszych urządzeń podnośnikowych przeznaczonych do pracy w sklepach i mniejszych magazynach, po ciężkie wózki przemysłowe i specjalistyczne.

W naszym kraju charakterystyczne czerwone urządzenia marki Linde są również bardzo popularne. Dotyczy to zarówno wózków zakupionych w Polsce jako nowe, jaki i sprowadzanych, zakupionych z rynku wtórnego.

 Wózki Linde są powszechnie uważane za maszyny trwałe i solidne. Jednakże warunkiem ich długiej żywotności jest ich poprawna eksploatacja, obejmując a regularne i profesjonalne przeglądy techniczne. Obejmować one powinny także wymianę filtrów, olejów i innych materiałów eksploatacyjnych.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.