Filtry Liebherr

Filtry do maszyn budowlanych oraz dźwigów Liebherr. Do maszyn tej marki mamy w swojej ofercie wszystkie rodzaje filtrów silnikowych, hydraulicznych oraz kabinowych.Filtry Liebherr

Złóż zapytanie telefoniczne bądź e-mailowe o filtry do swojego Liebherra, a przygotujemy atrakcyjną ofertę. Wysyłka filtrów na cały kraj, a także Europę Środkową.

Filtry do Liebherr

Koncern Liebherr to dostawca m.in. takich maszyn jak: koparki, ładowarki, dźwigi, żurawie, układarki i spycharki. Od lat firma uchodzi za dostawcę niezwykle trwałych i solidnych maszyn, dobrze sprawdzających się  na wszystkich typach budów oraz w pracach zakładach przemysłowych i przemyśle surowcowym.

Liebherr to również obecnie największego na świecie samochodu ciężarowego (wozidła technologicznego) dla górnictwa - Liebherr T282 B. Ta gigantyczna ciężarówka waży 224 tony. Zaprojektowana w 2004 roku, współpracuje z silnikiem o bardzo wysokiej mocy. Ma ładowność ok 400 ton. Liebherr produkuje tylko ok. 75 maszyn tego typu rocznie.

Filtry do LiebherrLiebherr jest znanym producentem ciężkich maszyn budowlanych takich jak koparki, ładowarki, dźwigi oraz inne. Jesteśmy firma wyspecjalizowaną w dostawie filtrów do maszyn tego typu.

W naszej ofercie dostępne są kompletne zestawy filtracyjne oraz pojedyncze filtry powietrza, paliwa, oleju silnikowego i hydraulicznego, filtry kabinowe oraz odpowietrzniki i zabezpieczenia. Dobierzemy wysokiej klasy zamiennik niemiecki, włoski lub amerykański do każdego modelu i każdego rodzaju filtra.

Przy składaniu zapytania o filtr do Liebherra konieczne jest podanie pełnych danych z maszyny lub oznaczeń z filtrów uprzednio w niej zamontowanych. Zakupione filtry można odebrać osobiście lub zamówić wysyłkę kurierską w dowolne miejsce w kraju oraz za granicę.

Filtry do maszyn Liebherr

Filtry do LIEBHERR Koparki A, R

Filtry do LIEBHERR Ładowarki L

Filtry do LIEBHERR Dźwigi LTM, LTC, HS, LR

Filtry do LIEBHERR Spycharki PR

Filtry do LIEBHERR Ładowarki teleskopowe TL

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.