Kubota filtry

Kubota to jeden z największych na świecie dostawców małych i średnich maszyn budowlanych oraz rolniczych. Firma Kubota to także producent silników przemysłowych stosowanych w setkach modeli maszyn i urządzeń oferowanych przez producentów maszyn z całego świata.Kubota filtry

Do wszystkich maszyn, urządzeń oraz silników Kubota oferujemy wszystkie filtry oraz części zamienne. Niemal każdy filtr do Kuboty dostępny jest od ręki z naszego magazynu. W razie zamówienia wysyłka tego samego dnia.*

Kubata ma w swojej ofercie m.in. koparki, minikoparki, ładowarki kołowe,koparko-ładowarki oraz wozidła. Są to urządzenia wysokiej klasy, które – przy zachowaniu wskazań producenta co do regularnie przeprowadzanych serwisów i przeglądów konserwacyjnych – są trwał i niezawodne.

Filtry KubotaW szczególności należy zwracać uwagę na filtry paliwa oraz filtry hydrauliczne. Ich regularna wymiana jest konieczna, nawet gdy nie noszą śladów zużycia. Układ wtryskowy i hydrauliczny współczesnych maszyn jest bowiem bardzo łatwy do uszkodzenia przez przedostające się, nawet drobne zanieczyszczenia lub gorszej jakości olej hydrauliczny  czy paliwo.

Silniki Kubota montowane są m.in. do następujących maszyn i urządzeń: traktorki, ciągniki rolnicze, koparki, ładowarki, wozidła, agregaty chłodnicze, generatory, zagęszczarki i walce, jednostki pływające.

Filtry do maszyn Kubota

Filtry do Kuboty

Wszystkie filtry i części silnikowe do koparek, damperów, wozideł, ładowarek oraz silników Kubota. Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy atrakcyjną ofertę na części do Twojej maszyny.

 

*Uwaga! Wysyłka realizowana wyłącznie do godziny odbioru paczek przez firmę kurierską. Każdorazowo skonsultuj się z naszym przedstawicielem handlowym i potwierdź, czy wysyłka będzie możliwa tego samego dnia.

Filtry do KUBOTA KX

Filtry do KUBOTA KC

Filtry do KUBOTA KH

Filtry do KUBOTA U, K

Filtry do KUBOTA R

Filtry do KUBOTA Ciągniki i traktorki

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.