Kobelco filtry

Filtry do maszyn budowlanych i dźwigów marki Kobelco, a także starszych typów tych maszyn produkowanych pod marką KOBE.Kobelco filtry

Do wszystkich rodzajów koparek oraz dźwigów japońskiej marki Kobelco w naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie filtry silnikowe, hydrauliczne oraz kabinowe.

Profesjonalny oraz szybki dobór filtrów do Kobelco. Wysyłka kurierska na cały kraj. Przesyłki pobraniowe lub przedpłacone. Oferujemy każdy rodzaj filtrów układu hydraulicznego maszyny oraz wszystkie filtry silnikowe (oleju, paliwa, powietrza), a także wkłady filtrujące do kabin maszyn.

Twórcą marki Kobelco jest japoński gigant przemysłowy – KOBE. Firma ta działa w różnych branżach przemysłu stalowego i maszynowego. Części maszyn Kobelco produkowana jest w konsorcjum z firmami włoskimi, dla tego też Kobelco niekiedy zalicza się do maszyn włoskich. Chodzi to w szczególności o maszyny FIAT Kobelco.

 Filtry KobelcoW Kobelco pracują japońskie silniki tak renomowanych marek, jak Mitsubishi, Isuzu, Hino czy Yanmar. Rzadziej stosowane są silniki Perkins czy Cummins. Do wszystkich tych silników oferujemy nie tylko filtry, ale także wszystkie części zamienne (tłoki, pierścienie, uszczelki, panewki, czujniki, świece i wiele innych).

Maszyny Kobelco są szczególnie popularne na bogatych rynkach Europy Zachodniej oraz Ameryki. Niemal wszystkie maszyny Kobelco pracujące w Polsce, to egzemplarze importowane do naszego kraju jako używane.

Filtry do Fiat Kobelco

Oferujemy wyłącznie filtry sprawdzonych i uznanych producentów z Niemiec, Włoch i USA. Towar przez nas oferowany jest zawsze najwyższej jakości, w konkurencyjnej cenie. Obsługujemy klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL.

 Filtry do maszyn Kobelco

Filtry do KOBELCO Fiat Kobelco E, Kobelco K

Filtry do KOBELCO koparki SK

Filtry do KOBELCO dźwigi CKE

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.