Filtry do KATO

Oferujemy  filtry do maszyn Kato. Filtry do koparek dźwigów samojezdnych oraz dźwigów stacjonarnych tej marki.

Filtry Kato

Wszystkie modele oraz wszystkie rodzaje filtrów powietrza, paliwa, oleju, hydrauliki, powietrza a nawet filtrów kabinowych oraz odpowietrzników i zabezpieczeń. Oferowane przez nas filtry pochodzą od najlepszych producentów z Włoch, USA i Niemiec. Gwarantujemy ich najwyższą jakość i bardzo atrakcyjne ceny.

Należy pamiętać o dokonywaniu regularnych przeglądów technicznych oraz systematycznej wymianie filtrów, a także innych części eksploatacyjnych gdyż od tego w dużej mierze zależy żywotność ważnych części silnika oraz układu hydraulicznego.

Podczas składania zapytania o dostępność i ceny filtrów należy podać pełne oznaczenia z maszyny lub numery z filtrów do tej pory pracujących w maszynie, celem dobrania odpowiednich zamienników. Przesyłki wysyłamy na całą Polskę za pośrednictwem kuriera DHL. Obsługujemy również zagranicznych klientów.

W ciągłej sprzedaży filtry do m.in.:

  • Filtry do KATO 70
  • Filtry do KATO 80
  • Filtry do KATO 120
  • Filtry do KATO 140
  • Filtry do KATO HD 307
  • Filtry do KATO HD 308US
  • Filtry do KATO HD 512
  • Filtry do KATO HD 1800

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.