Filtry do traktorka ISEKI

Wszystkie filtry do traktorów i ciągników marki ISEKI. Części najwyższej klasy. Kompletne zestawy filtrów, a także pojedyncze oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki, separatory.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową asortymentu na cały kraj. Do maszyn ISEKI, a także pozostałych marek dysponujemy częściami silnikowymi oraz pełnym osprzętem silnika.

ISEKI to firma z tradycjami. Marka ISEKI to  symbol jakości i niezawodności w produkcji maszyn komunalnych, traktorów rolniczych, ciągniczków ogrodowych.

Produkty Iseki doskonale sprawdzają się podczas prac porządkowych, służb drogowych, sprzątaniu obiektów sportowych i przydomowych, przy porządkowaniu terenów zielonych.

Wiedza technologiczna inżynierów z ISEKI sprawiła, że maszyny te posiadają możliwość zamontowania dodatkowego osprzętu, dzięki czemu produkt ISEKI staje się w pełni uniwersalnym narzędziem pracy. Są to maszyny niezwykle wydajne z napędem na wszystkie koła, posiadające hydraulicznie sterowany osprzęt i układ kierowniczy, łatwą obsługę, a także co jest również wielkim atutem czytelna eskę rozdzielczą i oświetlenie.

Wśród najważniejszych serii wymienia się: Iseki SXG, Iseki TXG, Iseki TM, Iseki TH, Iseki TG, Iseki SF/ICT, Iseki TJ.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.