Filtry do IHC Fundex

Wszystkie filtry do maszyn firmy Fundex. W asortymencie całe zestawy filtracyjne, jak i pojedyncze filtry olejowe, układu hydrauliki, paliwowe oraz  powietrzne.

Fundex to znana i renomowana firma, która dostarcza szeroką gamę produktów specjalnych maszyn wiertniczych, kafarów dla dużych oraz średnich światowych wykonawców.

Maszyny Fundex są szczególnie chętnie wykorzystywane przez firmy zajmujące się palowaniem oraz budownictwem podziemnym. Fundex swego czasu połączył się z większym przedsiębiorstwem - IHC, co dało początek jeszcze większemu rozwojowi produkcyjnemu oraz technologicznemu.

Obecnie spółka IHC Fundex dostarcza światowemu przemysłowi olbrzymi asortyment wielofunkcyjnych urządzeń wiertniczych specjalistycznych, głowic obrotowych, zasilaczy, wibratorów, kafarów. Są to produkty z silnikami Deutz. Sporą zaletą jest tutaj dość minimalna ilość wytwarzanego hałasu i wibracji.  Niskie koszty utrzymania, krótki czas montażu i demontażu maszyn, stosunkowo niska waga oraz trwałość tych maszyn to kolejne plusy produktów firmy IHC Fundex.

Produkty pochodzenia niemieckiego, amerykańskiego, japońskiego, włoskiego. Oferujemy sprzedaż wysyłkową posiadanego przez nas asortymentu na cały kraj za pośrednictwem firmy spedycyjnej.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.