Filtry do HYDREMA

Posiadamy w ofercie wszystkie filtry do wozideł i koparek Hydrema. Części najwyższej jakości.

Filtry oleju silnikowego, paliwa, hydrauliki, powietrza. Do tych maszyn prowadzimy także sprzedaż części silnikowych oraz osprzętu silnika. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oferowanego przez nas asortymentu na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Hydrema to europejski koncern specjalizujący się w projektowaniu i produkcji maszyn budowlanych, maszyn dla służb komunalnych oraz wojska.

Oferowane przez tego producenta koparki i wozidła to najwyższej jakości maszyny, niezawodne w ciężkich warunkach terenowych i klimatycznych. Wyróżniają się niezwykłą jakością i wydajnością w branży maszyn z tej kategorii.

Ich wyjątkowe parametry pracy, stosunkowo niewielka cena, mocne podzespoły i silniki diesla to główne atuty tych produktów. Maszyny te dają możliwość podłączenia różnego rodzaju osprzętu, co daje jeszcze szereg innych ciekawych możliwości zastosowania. Wozidła i koparki Hydrema odznaczają się ponadto wysokim stosunkiem nośności względem ciężaru maszyny. Zapewnia to niewielkie koszty eksploatacji i serwisowania.

Filtry do HYDREMA Koparko-ładowarki, wozidła

Filtry do HYDREMA Ładowarki WL

Filtry do HYDREMA Koparki kołowe

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.