HITACHI filtry

Oferujemy filtry do cenionych ładowarek oraz koparek i minikoparek, a także innych maszyn budowlanych marki Hitachi oraz FH Fiat-Hitachi.

Prowadzimy sprzedaż wszystkich możliwych filtrów do maszyn budowlanych Hitachi oraz Fiat-Hitachi (starsze modele).

Hitachi Construction Machinery (HCME) -  to marka z bardzo dużym doświadczenie w produkcji sprzętu budowlanego. Już od ponad czterech dekad dostarcza swoim klientom najwyższej jakości ciężki sprzęt. Są to m.in. takie maszyny jak koparki gąsienicowe i kołowe, ładowarki i miniładowarki, wozidła, dźwigi oraz wiele innych maszyn.

Do maszyn Hitachi znajdą Państwo w naszej ofercie każdy model i rodzaj filtrów.

Filtry paliwa, oleju silnikowego, powietrza, filtry hydrauliki a także filtry kabinowe.

Składając zapytanie należy przygotować pełne dane z maszyny lub oznaczenia z poprzednich zamontowanych w niej filtrów. Oferowane przez nas filtry pochodzą od sprawdzonych producentów z USA, Niemiec i Włoch.

Poza filtrami do maszyn Hitachi oferujemy również wszystkie silnikowe części zamienne, remonty silników oraz używane silniki po regeneracji. Zakupiony towar można odebrać osobiście lub zamówić wysyłkę kurierem w dowolne miejsce w kraju oraz  za granicą

Należy pamiętać aby regularnie dokonywać przeglądów i wymiany części eksploatacyjnych w maszynach Hitachi. Ma to na celu utrzymanie właściwej pracy silnika oraz wyeliminowanie kosztownych napraw.

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi ZX (ZAXIS)

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi LX, ZW

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi KH

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi EG

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi EX

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi FB

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi FD

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi FH

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.