Filtry do HIAB i Loglift

Filtry do wszystkich typów urządzeń podnośnikowych i rozładowczych szwedzkiej marki HIAB. Do żurawi marki HIAB oferujemy nie tylko filtry wysokiego ciśnienia (Parker i inne), ale także filtry powrotne oraz innego rodzaju wkłady filtrów hydraulicznych.

HIAB jest producentem maszyn wykorzystywanych do przemieszczania, podnoszenia, załadunku i dostaw towarów, sprzętu i surowców.

Są to głównie różnego rodzaju żurawie stosowane w budownictwie i leśnictwie, a także burty załadunkowe oraz wózki widłowe podwieszane do pojazdów.

W ofercie również filtry do takich urządzeń jak:

  • Żurawie leśne i recyklingowe Loglift oraz Jonsered - filtry
  • Wózki podwieszane Moffet -filtry

Do wszystkich urządzeń Hiaba oferujemy szeroki asortyment filtrów oraz wiele innych częśći zamiennych. Dobierzemy dla Państwa całe zestawy, a także pojedyncze filtry - każdy typ oraz model filtra.

Towar wysyłamy na cała Polskę oraz za granice za pośrednictwem kuriera DHL. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy.

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.