Filtry HANTA

W ofercie wszystkie rodzaje filtrów do maszyn drogowych Hanta. Całe zestawy lub pojedyncze filtry (paliwa, oleju, powietrza, hydrauliki, odpowietrzające) w sprzedaży od ręki. Prowadzimy sprzedaż posiadanego przez nas asortymentu na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Hanta to dobrze znana i renomowana firma produkująca głównie równiarki i rozściełacze asfaltu. Maszyny te niejednokrotnie możemy spotkać na polskich drogach podczas prac związanych z budową nowych dróg, modernizacją starych jezdni.

Wśród maszyn drogowych marki Hanta wyróżniamy rozściełacze i równiarki łańcuchowe serii F oraz PT. Są to zazwyczaj pojazdy z jednostkami napędowymi Isuzu lub Kubota. Maszyny te ze względu na wykonywane przez nie zadania doskonale wytrzymują trudy i obciążenie, któremu poddawane są każdego dnia. Trwała konstrukcja, stabilność, niski poziom hałasu, a także stosunkowo niski poziom zużycia paliwa to jedne z głównych zalet tych maszyn.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.