Filtry do Hammel

W ofercie wszystkie rodzaje filtrów do maszyn niemieckiej firmy Hammel. Zarówno całe zestawy filtracyjne, jak i pojedyncze filtry (oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki, odpowietrzające) dostępne w asortymencie oferowanym przez naszą firmę.

Produkty najwyższej jakości, objęte gwarancją. Oferujemy także sprzedaż wysyłkową posiadanego produktu na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Hammel to niemiecka firma specjalizująca się od ponad 20 lat w konstruowaniu i produkcji maszyn  oraz urządzeń do rozdrabniania, a także przesiewania wszelkiego rodzaju odpadów. Swoje przedstawicielstwa posiada we wszystkich krajach UE, a także poza oceanem w Australii i USA.

Wśród produktów firmy Hammel wyróżnić możemy: rozdrabniacze, przesiewacze, szczępiarki. Są to maszyny z silnikami marki Cummins, Siemens i Caterpillar.

Wszystkie maszyny niemieckiej firmy cechuje: wysoka wydajność, niska zużywalność, niski poziom pylenia, niewielki poziom hałasu, niski poziom zagrożenia pożarowego. Gwarantowana najwyższa jakość i zaawansowana innowacyjność to kolejne zalety przyciągające rzesze nabywców maszyn na całym świecie. Produkty niemieckiego producenta zostały stworzone by sprostać rynkowi recyklingu. Stosuje się je do przesiewania i rozdrabniania: odpadów, urządzeń wielkogabarytowych, gruzu budowlanego, karp i korzeni, żużlu, skał. Wysoka mobilność, zwarta budowa, szybko wymienialne podzespoły sitowe to także wielkie zalety maszyn Hammel.

  • Filtry do Hammel VB 750D Cummins
  • Filtry do Hammel VB 750D Caterpillar C 9
  • Filtry do Hammel NZ-S 1000

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.