Filtry do GENIE

W ofercie wszystkie rodzaje filtrów do podnośników koszowych, podestów oraz ładowarek teleskopowych firmy Genie. Filtry paliwa, oleju, powietrza, hydrauliczne najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oferowanych przez nas części na cały kraj.

Wśród najbardziej rozpowszechnionych modeli produktów firmy Genie wyróżniamy: GR, GS, GTH, GTX, S, Z.

Produkty amerykańskiego przedsiębiorstwa doskonale nadają się do ponoszenia i zdejmowania rzeczy z półek magazynowych, instalacji różnego rodzaju paneli sufitowych oraz ściennych, przenoszenia materiałów budowlanych na placach budowy, podnoszenia oraz przenoszenia części samochodowych, budowy linii wysokiego napięcia.

Konstrukcja podnośników i podestów Genie jest zaprojektowana w taki sposób, by maszyny były wytrzymałe, ułatwiające załadunek, rozładunek towaru i łatwe manewrowanie podczas pracy.

Początek firmy Genie wiąże się z rokiem 1966. Siedziba znajduje się w Redmont w stanie Washington w USA. Początkowo działalność firmy oscylowała wokół wind materiałowych oraz wind osobowych, jednak dzięki innowacyjności z czasem zaczęto projektować i budować podnośniki koszowe, towarowe, osobowe,  podesty teleskopowe oraz teleskopowo-przegubowe. Obecnie firma Genie jest częścią koncernu TEREX.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.