Furukawa filtry

Filtry do maszyn budowlanych marki Furukawa.

Oferujemy wszystkie modele i rodzaje filtrów występujących w maszynach japońskiej marki Furukawa znanej głównie z produkcji średnich i ciężkich ładowarek i koparek kołowych i gąsienicowych.

Maszyny Furukawy z reguły wyposażone są w silniki marki Cummins.

Należy pamiętać o systematycznych wymianach filtrów i pozostałych części eksploatacyjnych gdyż tylko to gwarantuje poprawne działanie i żywotność maszyny, silnika oraz osprzętu.

Do maszyn Furukawa dysponujemy filtrami powietrza, oleju, paliwa, hydrauliki oraz filtrami kabinowymi, odpowietrznikami i zabezpieczeniami. Podczas składania zapytania należy podać pełne dane z maszyny w której montowane są potrzebne filtry lub oznaczenia z filtrów które wcześniej były tam zamontowane.

Wszystkie dostępne na miejscu filtry można odebrać osobiście lub zamówić wysyłkę kurierska za pobraniem na teren całego kraju bądź za granicę.

Sprzedawane przez nas filtry pochodzą od najlepszych producentów z Niemiec, Włoch i USA. Gwarantujemy najlepszą jakość i najniższe ceny.

Filtry do FURUKAWA Ładowarki

Filtry do FURUKAWA Koparki

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.