Fermec filtry

W ofercie kompletne zestawy filtrów, jak i pojedyncze filtry do maszyn budowlanych Fermec. Zamienniki srerwisowe najwyższej jakości. 

Ponadto do wszystkich maszyn budowlanych marki Fermec oraz spokrewnionych z nimi maszyn rolniczych MF Massey-Ferguson oferujemy wszystkie części silnikowe oraz pozostały osprzęt silnika. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oferowanych części na cały kraj za pośrednictwem kuriera.

Fermec to znana światowa mark, które została wydzielona z firmy Massey Ferguson, producenta  maszyn rolniczych ( MF powstała w roku 1953 jako Massey-Harris-Ferguson). Od założenia MF to jeden z liderów dostarczających sprzęt rolniczy na całym świecie.

Wśród maszyn rolniczych i budowlanych oferowanych przez marki grupy MF wymienia się: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe oraz  prasy, a także koparki gąsienicowe i koparko-ładowarki. Szeroka gama modeli o dużym zakresie mocy od 50 do 230 KM pozwala na wielki wybór niezbędnego sprzętu. Są to najczęściej maszyny z wysokoprężnymi silnikami Perkinsa.

Kombajny zbożowe, prasy i ciągniki rolnicze MF słyną z wysokiej wydajności i niezawodności, są gwarancją imponujących osiągów niezależnie od warunków zbioru. Zaspokajają wysokie wymagania dużych, jak i mniejszych gospodarstw. Słyną z wysokiej bezawaryjności, bogatego wyposażenia oraz dużego wyboru osprzętu. Usprawnia to w wielkiej mierze pracę każdego rolnika.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.