Filtry do Faun

Posiadamy w ofercie wszystkie filtry do pojazdów komunalnych, dźwigów, wywrotek oraz wozideł, a także innych maszyn firmy Faun  i Tadano Faun. Całe zestawy filtrujące, jak i pojedyncze filtry oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki, odpowietrzające dostępne w atrakcyjnych cenach. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oferowanego przez nas asortymentu na cały kraj.

Faun to niemiecka firma z bardzo długą historią sięgającą roku 1845. Jest częścią grupy Kirchoff. Natomiast początek istnienia grupy Faun Tadano wiąże się bezpośrednio z powstaniem w roku 1948 japońskiej firmy Tadano. W obecnie ta wielka spółka jest wiodącym dostawcą dźwigów i maszyn komunalnych na całym świecie.  Wysokiej jakości produkty i postęp technologiczny sprawił, że marka przyciągnęła już wielu nabywców z całego świata.

Faun to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji maszyn komunalnych różnego rodzaju (głównie zamiatarki, pojazdy wywożące odpady, myjki).  Ze względu na spore zróżnicowanie wyróżniamy tutaj pojazdy z ładowaniem przednim, bocznym bądź tylnym. Są to pojazdy z silnymi jednostkami napędowymi Kaemper, MWM, Mercedes, Ford, Deutz. Ogólnie dostępne maszyny są trwałe i niezawodne, często wykorzystywane przez polskich przedsiębiorców.

Faun Tadano to jeden z głównych dostawców dźwigów na świecie. W ofercie tej marki wyróżnimy: dźwigi terenowe (serie ATF, GR), żurawie budowlane (seria HK), żurawie gąsienicowe (seria GTC). Dominującymi tutaj silnikami są jednostki napędowe Mercedes. Sporą zaletą tych maszyn jest innowacyjna konstrukcja, solidne wzmocnienia, niezwykła moc i łatwy dostęp do serwisu.

Najpopularniejsze modele dźwigów Tadano Faun to m.in.:

  • Tadano-Faun ATF 30-2L 1.00- Mercedes OM 906LA
  • Tadano-Faun  ATF 45-3 3.01 Mercedes OM 906LA
  • Tadano-Faun  ATF 50-3 1.99- Mercedes OM 441LA
  • Tadano-Faun  ATF 60-4 1.99- Mercedes OM 501LA
  • Tadano-Faun  ATF 65G-4 Mercedes OM 501LA
  • Tadano-Faun  ATF 70-4 1.99- Mercedes OM 501LA
  • Tadano-Faun  ATF 80-4 3.01- Mercedes OM 501LA
  • Tadano-Faun  ATF 100-5 1.00- Mercedes OM 502LA
  • Tadano-Faun  ATF 120-5 1.99- Mercedes OM 442LA
  • Tadano-Faun  ATF 200-6 3.01- Mercedes OM 502LA

 

Filtry do FAUN i TADANO-Faun Pojazdy komunalne

Filtry do FAUN i TADANO-Faun Wozidła K

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.