Filtry do żurawi Fassi

Filtry do żurawi i dźwigów renomowanej włoskiej marki Fassi.

Do żurawi i dźwigów marki Fassi oferujemy wszystkie modele i rodzaje filtrów hydraulicznych. W ofercie filtry wysokiego ciśnienia oraz filtry powrotne i inne. Jesteśmy dystrybutorem najlepszej jakości filtrów producentów z Niemiec, Włoch i USA.

Dbając o swoją maszynę dbają Państwo również o swoja kieszeń. Należy pamiętać o regularnych przeglądach technicznych, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie sprzętu oraz jego żywotność. Szczególną uwagę należy zwracać właśnie na filtry hydrauliczne. To ich nieprawidłowe działanie może skutkować zanieczyszczeniem układu hydraulicznego, a dalej głębokim uszkodzeniem podstawowych i bardzo drogich podzespołów maszyny - rozdzielacza hydraulicznego i pompy hydraulicznej.

Składając zapytanie o filtry należy przygotować pełne dane  z maszyny, w której są stosowane, w tym numer seryjny urządzenia. Znacznie skraca to czas poszukiwań zamiennika serwisowego i zapewnia bezbłędne jego dobranie.  Filtry wysyłamy w dowolne miejsce w całym kraju, a także poza granice za pośrednictwem kuriera DHL.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.