Filtry do Dynapac

Filtry do maszyn drogowych i budowlanych marki Dynapac.

Dynapac jest znaną na całym świecie szwedzka firmą zajmującą się produkcja maszyn budowlanych (budownictwo drogowe).

Założona została w roku 1934 w Sztokcholmie pod nazwą AB Vibro Betong. Dopiero w roku 1973 wprowadzono markę Dynapac, która funkcjonuje do dzisiaj. Od roku 2007 Dynapac jest członkiem grupy Atlas Copco.

Szwedzki producent specjalizuje się w maszynach do zagęszczania podłoża oraz rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych. Maszyny Dynapac łączą w sobie wysoką prędkość pracy, dużą moc i wydajność oraz niespotykaną zwrotność i zdolność manewrowania.

W maszynach Dynapac występują między innymi  silniki Deutz, Caterpillar i Cummins, ale w mniejszych modelach maszyn montowane były również silniki Hatz czy Honda.

Do każdej maszyny Dynapac możemy zaproponować naszym klientom zestawy filtracyjne dobrane indywidualnie do maszyny lub pojedyncze filtry.

Dysponujemy filtrami paliwa, filtrami powietrza, filtrami oleju i innymi które dbają o silnik oraz filtrami oleju hydraulicznego.

Oferujemy również wszystkie części silnikowe do maszyn Dynapac.

Podczas zamawiania filtrów będą wymagane pełne dane z maszyny bądź też numery z filtrów uprzednio zamontowanych w maszynie.

Dzięki temu dobierzemy dla Państwa dokładnie te zamienniki, które są wymagane do Państwa maszyny.

Filtry do DYNAPAC CA

Filtry do DYNAPAC CC

Filtry do DYNAPAC CH, CK

Filtry do DYNAPAC CP

Filtry do DYNAPAC rozściełacze, układarki

Filtry do DYNAPAC skoczki, stopy

Filtry do DYNAPAC zagęszczarki

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.