Filtry do Ditch Witch

Do wszystkich maszyn amerykańskiej firmy Ditch Witch posiadamy wszystkie rodzaje filtrów. Proponujemy całe zestawy, jak i pojedyncze filtry (oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki). Części wysokiej jakości produkcji włoskiej, japońskiej, amerykańskiej, niemieckiej. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową oferowanego przez nas towaru na cały kraj za pośrednictwem firmy spedycyjnej.

Ditch Witch to amerykańska firma zajmującą się produkcją takich maszyn jak: przeciski, walce, koparki do rowów, maszyny wiertnicze.

Produkty amerykańskiego wytwórcy są ważną częścią historii amerykańskiego przemysłu.

Maszyny Ditch Witch, zbudowane na bazie silnych jednostek napędowych Cummins, Lister Petter, Kubota, stały się z czasem niezbędnymi narzędziami podczas prac drogowych, budowy i remontów sieci kanalizacyjnych, gazowych, telekomunikacyjnych, światłowodowych.

Wśród produktów Ditch Witch wyróżniamy przede wszystkim serie maszyn JT, R oraz ZX. Zaawansowany technologicznie projekt konstrukcji sprawił, że cechują się one mocną długotrwałą żywotnością, łatwością obsługi oraz niezawodnością.

Amerykański producent wykorzystuje w produkcji wiele ciekawych zastosowań technologicznych, zaawansowaną elektronikę, a wszystko po to, aby pomóc wykonywać wiercenia w sposób dokładny i szybki. Wśród tych systemów wykorzystywany jest Ditch Witch OnGrade, którego główną cechą rozpoznawalną jest technologia laserowa.

W ofercie m.in. filtry do następujących modeli Ditch Witcha:

  • Ditch Witch JT5 filtry
  • Ditch Witch JT920 filtry
  • Ditch Witch JT922 filtry
  • Ditch Witch JT1220 filtry
  • Ditch Witch JT2020 filtry
  • Ditch Witch JT3020 filtry
  • Ditch Witch JT4020 filtry
  • Ditch Witch JT100 filtry

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.