Filtry do ładowarki Dieci

W ofercie wszystkie rodzaje filtrów do maszyn firmy Dieci. Są to między innymi ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe, dźwigi oraz inne maszyny budowlane i podnośnikowe.

Kompletne zestawy bądź pojedyncze filtry oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki. Do maszyn Dieci posiadamy także szeroki wybór części silnikowych.  Prowadzimy sprzedaż oferowanych produktów na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Firma Dieci specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń budowlanych.  Powstałe na początku lat 60. Dieci, w  roku 1983, jako pierwsza firma w Europie, wprowadziło na globalny rynek ciekawy produkt, jakim są podnośniki teleskopowe i ładowarki teleskopowe.

Dieci są to niezawodne i wydajne maszyny. Z powodzeniem występują w takich branżach jak: przemysł, budownictwo, sadownictwo i rolnictwo.

Obecnie firma jest jednym z wiodących producentów maszyn rolniczych oraz wag najazdowych. Odpowiednie zaplecze technologiczne przyniosło wielki efekt. Maszyny Dieci  stały się uniwersalnym i pożądanym produktem. Charakterystyczną i najważniejszą ich cechą jest ekonomiczność jazdy, stabilność oraz stosunkowo niewielki koszt serwisowania.

Filtry do DIECI Betoniarki F

Filtry do DIECI ET

Filtry do DIECI DEDALUS

Filtry do DIECI PEGASUS

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.