Filtry do Deutz Fahr

Do wszystkich maszyn rolniczych Deutz Fahr posiadamy w ofercie wszystkie rodzaje filtrów. Filtry oleju silnikowego, paliwa, powietrza, hydrauliki, odpowietrzniki. Ponadto do tych maszyn, a także samych silników marki Deutz posiadamy części silnikowe oraz osprzęt silnika. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oferowanego asortymentu na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Oferujemy również wszytskie filtry do silników DEUTZ montowanych w maszynach innych producentów.

Powstanie Deutz-Fahr wiąże się z rokiem 1864. Wtedy to właśnie rozpoczęto seryjną produkcję maszyn rolniczych. Obecnie jest to jeden z najważniejszych producentów maszyn rolniczych i silników diesla na całym świecie.

W ofercie Deutz Fahr na największą uwagę zasługują dwa modele ciągników rolniczych z kabiną przeszkloną: AgroXtra (początek produkcji 1990) oraz Agrotron (początek produkcji 1995).

Filtry do ciągnika Deutz Fahr

Produkty Deutz-Fahr docenianie są za niezawodność, osiągi i poziom obsługi. Są to najwyższej jakości maszyny ze zwiększoną wydajnością do stosowania w każdych warunkach. Firma szczególny nacisk kładzie na kilku kluczowych działaniach obejmujących: układy elektroniczne i napędowe, rozwiązania poprawiające ergonomiczność i obniżające emisje spalania szkodliwych substancji. Wśród najczęstszych maszyn wymienia się tutaj: traktory, kombajny, ładowarki teleskopowe.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.