Filtry do DENYO

Oferujemy wszystkie rodzaje filtrów do urządzeń japońskiego producenta Denyo. Całe zestawy filtrujące bądź pojedyncze filtry oleju, paliwa, powietrza bardzo wysokiej jakości. Części produkcji włoskiej, japońskiej, niemieckiej, amerykańskiej dostępne od ręki. Oferowany przez nas asortyment wysyłamy także na cały kraj za pośrednictwem spedycji kurierskiej.

Filtry do agregatów Denyo

Denyo to japońska firma powstała w 1948 roku, obecnie jeden z wiodących producentów azjatyckich wszelkiego rodzaju agregatów, sprężarek i spawaczy. Z początkiem powstania spółka ta oferowała również swoje produkty w branży oświetleniowej. W tej chwili mimo dużej konkurencji na rynku wciąż rozszerza swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach na całym świecie.

Wśród produktów japońskiego producenta Denyo wyróżniamy : agregaty prądotwórcze (GA, DA, TLG), spawacze (DAW, TLW,DLW), sprężarki (DIS). Są to urządzenia z jednostkami napędowymi Kuboty bądź rzadziej Komatsu. Wysoka niezawodność, duża moc, łatwość obsługi to określenie, które jak najbardziej trafnie pasują do produktów Denyo. Zaawansowane technologicznie projekty grupy Denyo szybko przystosowały się do bardzo wymagającego i zmieniającego się rynku globalnego.

Filtry do DENYO DCA-Serie

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.