Filtry do Delmag

Wszystkie rodzaje filtrów do maszyn i urządzeń niemieckiej marki Delmag.

Delmag jest dostawcą ciężkich maszyn budowlanych takich jak kafary, wiertnice, ciężkie koparki.

Do Delmaga oferujemy zestawy filtracyjne, jak i pojedyncze filtry oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki dostępne w naszym asortymencie. Filtry produkcji włoskiej, niemieckiej, amerykańskiej, japońskiej na atrakcyjnych warunkach handlowych. Preferujemy sprzedaż filtrów wysyłkową za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Delmag to niemiecka firma sięgająca swym początkiem czasy II wojny światowej. Od początku swojej działalności specjalizowała się w technice zagęszczania powierzchni.  Są to różnego rodzaju zagęszczarki (jednokierunkowe, rewersyjne, nawrotne), wiertnice, walce, kafary, ubijarki, skoczki, stopy wibracyjne.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.