Filtry do Cukurova

Oferujemy filtry do maszyn budowlanych i wózków widłowych marki Cukurova.

Turecka firma Cukurova produkująca m.in. maszyny budowlane takie jak koparko-ładowarki czy wózki widłowe, w porównaniu z innymi firmami ma stosunkowo krótki staż na rynku, lecz cieszy się już uznaniem zarówno wśród polskich, jak i światowych odbiorców.

Do silników stosowanych w maszynach spod znaku Cukurovy oferujemy kompletne zestawy filtracyjne, jak i pojedyncze filtry. Dysponujemy filtrami powietrza, oleju silnikowego, paliwa, oleju hydraulicznego oraz filtrami kabinowymi. Oferujemy filtry markowe pochodzące od najlepszych producentów z Niemiec, Włoch czy USA.

Należy pamiętać o regularnych przeglądach technicznych swoich maszyn w tym o wymianie części eksploatacyjnych m.in. filtrów. Tylko prawidłowe utrzymanie maszyn zapewni prawidłowe i długotrwałe parametry pracy silnika oraz jego osprzętu.

Podczas składania zapytania dotyczącego filtrów należy podać pełne dane z maszyny lub numery ze starych filtrów. Ma to na celu szybkie i precyzyjne dobranie odpowiedniego produktu.

Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL na teren całego kraju, a także poza granice.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.