Filtry do kombajnu CLAAS

Filtry do maszyn i sprzętu rolniczego marki Claas. Kompletne zestawy filtracyjne  oraz pojedyncze filtry do Państwa maszyn. W ofercie dostępne filtry powietrza, paliwa, oleju, hydrauliki, separatory oraz odpowietrzniki.

Filtry do ciągnika Claas

Claas jest znanym niemieckim producentem maszyn i urządzeń rolniczych. Firma została założona w 1913 roku przez Augusta Claas. Wśród produktów tej firmy można wymienić: Ciągniki, kombajny, prasy zwijające, sieczkarnie, prasy kostkujące oraz ładowacze teleskopowe.

Maszyny marki Claas muszą na co dzień sprostać najwyższym wymaganiom. Są nie tylko silne ale również wszechstronne, elastyczne i mobilne. Są zdolne do pracy w dzień jak i w nocy. Ich właściciele to ludzie, którzy wiedza czego chcą i są zdeterminowani aby osiągnąć swój cel.

Najpopularniejsze maszyny Niemieckiego producenta to: Claas Lexion, Claas Xerion, Claas Axion, Claas Scorpion.

Przy dobieraniu filtrów do Państwa maszyny potrzebne będą pełne oznaczenia odczytane z maszyny Claas, do której szukają Państwo filtrów, lub dokładnie odpisane numery z poprzednio zamontowanych filtrów.

Zapewniamy najlepsza jakość oferowanych produktów, które pochodzą od takich producentów jak: Donaldson, Bosch, Schupps, Baldwin. Oferujemy również części silnikowe do maszyn Claas.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.