Cemafer filtry

Oferujemy wszystkie rodzaje filtrów do maszyn niemieckiej firmy Cemafer. Całe zestawy filtrów, jak i pojedyncze filtry oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki dostępne w naszym asortymencie. Części proponujemy w atrakcyjnych warunkach cenowych, wszystkie objęte gwarancją. Przesyłamy produkty na cały kraj z pomocą firmy kurierskiej.

Firma Cemafer to niemieckie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji maszyn wykorzystywanych głównie w budownictwie kolejowym. 50-letnie doświadczenie sprawiło, że stali się jednym z głównych liderów na światowym rynku w dostawie najnowszych rozwiązań dla przemysłu kolejowego.

Cemafer to głównie wózki kolejowe, podbijacze torowe, układarki kostki. Maszyny tej niemieckiej firmy znalazły zastosowanie podczas prac związanych z podnoszeniem szyn, naprawą progów torowych, usypywaniem żwiru, pomiarem odległości, tworzeniem i naprawą sygnalizacji kolejowych. Maszyny Cemafer to solidne jednostki, zaawansowane technologicznie i łatwe w obsłudze.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.