Filtry do CAT

Filtry do maszyn budowlanych Caterpillar. W ofercie wszystkie rodzaje filtrów powietrza, paliwa, oleju i hydrauliki do maszyn CAT.

Caterpillar to producent jednych z najbardziej znanych oraz cenionych maszyn budowlanych na świecie.

Koparki, walce, ładowarki, spychacze oraz wiele innych maszyn z logiem CAT łączą w sobie niezawodność, a także wydajność. Dlatego też szeroka gama produktów Caterpillar zdobywa każdego roku uznanie użytkowników maszyn.

Oprócz maszyn budowlanych, Caterpillar jest również dostawcą silników przemysłowych montowanych w maszynach, urządzeniach i jednostkach pływających innych producentów z całego świata.

Oprócz filtrów, nasza firma oferuje również części silnikowe do silników CAT, a także ich serwis i profesjonalne naprawy. Obsługujemy maszyny dla największych firm i instytucji w Polsce, takich ja: Kompania Węglowa, Wojsko Polskie, PKP, firmy branży elektro-energetycznej oraz wydobywczej.

Caterpillar filtry

Maszyny CATERPILLAR zyskały sobie opinię trwałych i niezawodnych. Jednakże długoletnie prawidłowe działanie ich podzespołów gwarantuje jedynie stała i właściwie prowadzona opieka konserwatorska.

Obejmować ona powinna m.in. regularną wymianę filtrów, olejów płynów roboczych. Jest to szczególnie ważne w przypadku nowszych maszyn, których układy wtryskowe i hydrauliczne są bardzo wrażliwe na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia.

CAT Caterpillar

Założony w USA koncern Caterpillar ogniskuje swoją działalność na projektowaniu i produkcji maszyn budowlanych, przemysłowych, a także rolniczych. Caterpillar jest  jedną z najbardziej znanych marek na świecie. Firma jest owszechnie kojarzona z charakterystycznym żółto-czarnym logo CAT.

Osiągnięcia koncernu Caterpillar walnie przyczyniły się do rozwoju przemysłu maszynowego i budowlanego, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na świecie.

Zaczynając ponad 100 lat temu od produkcji pojazdów gąsienicowych, poprzez wykorzystanie zarówno parowych, jak i spalinowych silników, Caterpillar odegrał istotną rolę w rozwoju inżynierii maszyn. Obecnie CAT dostarcza ponad 300 różnego typu maszyn i urządzeń.

Sukces produkcyjny, a co za tym poszło - sprzedażowy umożliwił międzynarodową ekspansję firmy. Obecnie utrzymuje ona kilkaset oddziałów w kilkudziesięciu krajach i na każdym kontynencie. Produkty z logo CAT pozostają niezmiennie w czołówce branży maszynowej. Główne kategorie wyrobów CATa to produkty adresowane do branży budowlanej, górnictwa, drogownictwa, logistyki, przetwórstwa drzewnego, a także transportu morskiego.

Filtry do CATERPILLAR CAT Walce CB, CC, CS, CP

Filtry do CATERPILLAR CAT Maszyny drogowe

Filtry do CATERPILLAR CAT Koparki

Filtry do CATERPILLAR CAT Spycharki, spychacze D

Filtry do CATERPILLAR CAT Ładowarki kołowe

Filtry do CATERPILLAR CAT Ładowarki teleskopowe TH

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.