Filtry do CASE

Oferujemy filtry do wszystkich modeli maszyn rolniczych oraz budowlanych marki CASE oraz POCLAIN. W ofercie zarówno filtry do koparek i ładowarek tej marki, jak również ciągników rolniczych i kombajnów.

Dostępne są w naszej ofercie filtry powietrza, paliwa, oleju, hydrauliki oraz filtry kabinowe. Cały oferowany asortyment to produkty wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów europejskich, amerykańskich i japońskich.

Najpopularniejszym produktem marki CASE są koparko-ładowarki. CASE jest jednym ze światowych leaderów w produkcji tych maszyn. Drugim flagowym produktem Case są miniładowarki, maszyny coraz częściej wybierane także przez większe firmy budowlane.

Case działa również w branży rolniczej, produkując maszyny używane przez właścicieli gospodarstw rolnych. Są to wszelkiego rodzaju ciągniki m.in. seria Magnum oraz kombajny i inne maszyny. Spełniają one wysokie wymagania stawiane przez konsumentów takich maszyn. Maszyny rolnicze Case cechuje dbałość o wygodę pracy operatora, niezwykle innowacyjne rozwiązania techniczne oraz bardzo łatwy dostęp do maszyny w celu jej serwisowania.

Aby zapewnić długą i bezawaryjną pracę maszyny należy pamiętać o jednym z podstawowych zabiegów temu służących, a mianowicie o regularnej wymianie filtrów. Filtry należy wymieniać co najmniej raz na sezon, podczas okresowego serwisowania.

Warto szczególną uwagę zwracać na filtry hydrauliczne. Ich nieprawidłowe działanie może skutkować zanieczyszczeniem układu hydraulicznego, a w konsekwencji rozległym uszkodzeniem podstawowych, a zarazem bardzo drogich podzespołów maszyny - rozdzielacza hydraulicznego i pompy hydraulicznej.

Składając zamówienie na filtry należy odpisać pełne dane z maszyny, w której filtr występuje lub numer z poprzedniego filtra. Wszystko po to, aby możliwe było dobranie odpowiednich zamienników.

Filtry do CASE koparki kołowe WX

Filtry do CASE koparko-ładowarki

Filtry do CASE koparki CX

Filtry do CASE ładowarki teleskopowe TX

Filtry do CASE kombajny

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.