Filtry do Bucher

Filtry do wszystkich pojazdów komunalnych i maszyn innego typu marki Bucher. Komplet zestawów filtrujących do pojazdów, jak i pojedyncze filtry (oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki) dostępne od ręki w bardzo dobrej cenie. Oferujemy wysyłkę posiadanych przez nas części na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Oferujemy również wszystkie części zamienne do silników KUBOTA pracujących w maszynach Bucher.

Najpopularniejsze modele Buchera to m.in. Bucher City Cat, Bucher City King, Bucher Elite, Bucher Caron, Bucher GT.

Bucher to grupa, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn komunalnych różnego rodzaju: zgarniarki, zamiatarki, myjki, odśnieżarki, itp. Są to małe pojazdy kołowe z różnorodnymi jednostkami napędowymi marek: Iveco, VM, Mercedes, Kubota, Detroit, Briggs & Stratton, Peugeot, Fiat, Leyland.

Są to maszyny niezwykle przydatne dla różnego rodzaju służb miejskich odpowiedzialnych za utrzymanie czystości i porządku miejsc publicznych. Są to produkty, które stały się nieodzownym narzędziem pracy dla wielu urzędów miejskich i gminnych. Niezawodne, trwałe podwozie, a także wydajność i niezwykła zwinność to jedne z głównych zalet tych maszyn komunalnych.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.