Bomag filtry

Filtry do maszyn drogowych i budowlanych marki Bomag. Wysyłka kurierska zakupionego towaru na całą Polskę oraz Europę Środkową.

Bomag to jeden ze światowych liderów rynku maszyn do zagęszczania podłoża. Firma oferuje przede wszystkim maszyny do prac drogowych oraz budowlanych.

Wśród licznych popularnych produktów Bomaga warto wskazać maszyny do zagęszczania gruntu, asfaltu i odpadów, maszyny do stabilizacji i recyklingu, frezarki do obróbki na zimno i układarki do asfaltu. Z maszyn tej marki korzystają firmy z wielu branży, zajmujące się kształtowaniem krajobrazu czy budownictwem infrastrukturalnym.

Maszyny tej marki bardzo dobrze sprawdzają się również przy pracach na wysypiskach śmieci. Dzięki szeregowi różnych wariantów wyposażenia, maszyny Bomag są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów

Filtry do Bomag

W naszej ofercie znajdą Państwo filtry do każdej maszyny marki Bomag. Dysponujemy filtrami do walców, zagęszczarek, ubijaków i wielu innych maszyn Bomaga. Znajdą u nas Państwo filtry powietrza, filtry paliwa, filtry oleju silnikowego, filtry oleju hydraulicznego oraz filtry kabinowe.

Aby dobrać odpowiedni filtr wymagane są numery z poprzednio zamontowanych filtrów lub pełne oznaczenia maszyny. Jeśli nie ma możliwości zdobycia tych danych, nasi konsultanci poproszą o podanie wymiarów filtrów, celem dobrania odpowiednich zamienników serwisowych.

Gwarantujemy doskonałą jakość sprzedawanego przez nas towaru oraz atrakcyjną cenę.

Wszystkie zakupione części można odebrać osobiście lub zamówić wysyłkę kurierską.

Filtry do BOMAG kompaktory

Filtry do BOMAG zagęszczarki

Filtry do BOMAG skoczki, ubijaki, stopy

Filtry do BOMAG stabilizatory, recyklery MPH

Filtry do BOMAG walce

Filtry do BOMAG rozściełacze BF

Filtry do BOMAG równiarki HBM

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.