Filtry Bobcat

Filtry do maszyn budowlanych amerykańskiej marki Bobcat. W ofercie filtry do wszystkich marek grupy Bobcat, w tym:  Merlo Bobcat, IR Bobcat oraz Clark Bobcat.

Do maszyn budowlanych Bobcata mamy w ciągłej sprzedaży wszystkie filtry powietrza, oleju, paliwa, powietrza i hydrauliki. Niemal każdy filtr do Bobcata dostępny od ręki – możliwa wysyłka kurierska tego samego dnia.

W ofercie również wszystkie części silnikowe do silników Kubota montowanych w mini ładowarkach i minikoparkach. Oferujemy takie części jak tłoki, pierścienie, panewki, uszczelki, świece żarowe, końcówki wtrysków i wtryskiwacze oraz wiele innych.

Filtry do Bobcat

Firma Bobcat to najbardziej znany na świecie producent mini ładowarek kołowych oraz gąsienicowych. Ponadto firma produkuje również znane i cenione serie minikoparek, a także pojazdy specjalne i innego rodzaju małe maszyny budowlane.

Początki Bobcata sięgają połowy XX w., kiedy to w Północnej Dakocie (USA) założona została wytwórnia maszyn rolniczych. Pierwszy model czterokołowej ładowarki Bobcat został wprowadzone na rynek na początku lat 60. Kilka lat później, związku w ogromną popularnością tych maszyn

W związku z różnorodnymi sposobami użycia ładowarki kołowej Merloe’a, firma mogła poszerzyć działalność na nowe rejony. W 1965 roku produkcja Bobcata osiągnęła rekordowe liczby, firma rozpoczęła ekspansję na rynki europejskie. W latach 70. i 80. Bobcat należał do producenta wózków widłowych – amerykańskiego koncernu Clark Equipment. Od połowy lat 90. marka Bobcat należała do Ingersoll Rand, a obecnie powiązana jest z Doosan.

Filtry do BOBCAT Ładowarki A

Filtry do BOBCAT Koparki serii 100, 200, 300

Filtry do BOBCAT Ładowarki gąsienicowe T, MT

Filtry do BOBCAT Ładowarki serii 400 i koparki

Filtry do BOBCAT Ładowarki teleskopowe T, TL, TR, V

Filtry do BOBCAT Ładowarki serii 500

Filtry do BOBCAT Ładowarki S

Filtry do BOBCAT Ładowarki serii 600

Filtry do BOBCAT Ładowarki serii 700

Filtry do BOBCAT Ładowarki serii 800

Filtry do BOBCAT Ładowarki przegubowe

Filtry do BOBCAT Ładowarki serii 900

Filtry do BOBCAT Koparki X, E

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.