Filtry do wozidła Benford

W ofercie wszystkie filtry i części silnikowe do jednego z najpopularniejszych dostawców samojezdnych wodzideł budowlanych – Benford.

W sprzedaży filtry wraz wysyłką kurierską na cały kraj. Filtry powietrza, oleju, hydrauliki czy paliwa dostępne od ręki z naszego magazynu lub w krótkim terminie realizacji.

Filtry do Benford-Terex

Skontaktuj się z naszymi konsultantami, a oni przygotują ofertę na filtry i części silnikowe do Twojej maszyny.

Benford to jeden z leaderów na rynku tego typu maszyn. Produkty tej marki znajdują zastosowanie na budowach całego świata, a w szczególności Europy. Również w Polsce użytkowanych jest coraz więcej wozideł tej marki.

Większość modeli maszyn Benford, z racji swoich kompaktowych wymiarów, doskonale nadaje się z do przewozu materiałów na mniejszych i średnich budowach . Maszyny te służyć mogą do przewozu betonu, piasku, żwiru, ziemi, kamieni czy gruzu.

Filtry do BENFORD maszyny

Filtry do BENFORD TT

Filtry do BENFORD walce TV

Filtry do BENFORD BTR

Filtry do BENFORD wozidła PS

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.