Filtry do AVANT

Wszystkie rodzaje filtrów do maszyn fińskiej firmy Avant. W ofercie zarówno całe zestawy filtrów, jak i te pojedyncze (oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki, odpowietrzające) bardzo wysokiej jakości.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oferowanych przez nas części na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Fińska firma Avant, która powstała w roku 1991, to obecnie jeden z wiodących i dynamicznych dostawców maszyn o wadze do 1000 kg. Główny zakład produkcyjny znajduje się w Ylojavri blisko Tampere. Prężnie działająca firma posiada ponadto swoje oddziały handlowe i dealerskie w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii.

Maszyny Avant to głównie miniładowarki, ale także minikosiarki z silnikami marek Honda, Kohler, Kubota. Znajdują one zastosowanie głównie w pracach domowych (odśnieżanie, posypywanie piaskiem i solą, koszenie trawy). Wśród modeli wyróżniamy tutaj serie: 200, 300, 400, 500, 600, 700, Multi oraz Profi. Są to maszyny wielozadaniowe, całoroczne, ekonomiczne. Zwinność, niewielkie rozmiary i wszechstronność produktów marki Avant to tylko jedne z wielu zalet tych  maszyn. Napęd na wszystkie 4 koła, silne ramiona i hydraulika pozwalają na sprawne i wygodne operowanie pojazdem.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.