Filtry do ładowarek ATLAS

Do wszystkich maszyn Atlas, w tym do koparek i ładowarek, a także żurawi oferujemy filtry i inne elementy układów filtracyjnych.

W ofercie m.in. filtry do bardzo popularnych w naszym kraju koparek kołowych Atlasa.

Oferowane filtry pochodzą od najlepszych zachodnich producentów. Znaleźć można u nas zarówno całe zestawy filtrujące do swojej maszyny jak i również pojedyncze sztuki filtrów paliwa, oleju silnikowego, powietrza, hydrauliki, a nawet filtrów kabinowych, odpowietrzników czy różnego rodzaju zabezpieczeń.

Większość  filtrów dostępna od ręki, rzadziej spotykane na zamówienie do kilku dni roboczych. Do przygotowania oferty konieczne jest podanie oznaczeń ze starych filtrów lub dokładnych danych z maszyny.

Atlas to firma założona przez Heinricha Weyhausena w 1919 roku. Pierwotnie zajmowała się sprzedażą konstrukcji i maszyn rolniczych. Jednak założyciel odkrył że jego klienci tak naprawdę potrzebują maszyn których budowlanych, których na rynku w owym czasie brakowało. Idąc za głosem klientów zaczął tworzyć pionierskie prace, stosując coraz to nowsze technologie. Z wysoko zmotywowanymi pracownikami wkładającymi dużo zaangażowania i wiedzy w uskutecznianie technologii przy konstruowaniu i produkcji koparek Atlas, firma osiąga miano producenta solidnego sprzętu, umożliwiającego bardzo efektywną i bezpieczną pracę.

Atlas produkuje różne rodzaje sprzętu budowlanego bardzo dobrej jakości, o czym świadczy popularność firmy na rynku. Koparki kołowe niemieckiego producenta są budowane z myślą o najbardziej wymagających zadaniach budowlanych. Stanowią one niepowtarzalną ofertę rynkową ze względu na możliwość pracy z najtrudniejszymi materiałami oraz niezwykłej wydajności i sprawności działania, jednocześnie odznaczając się minimalnym spadkiem wartości.

Filtry do ATLAS Ładowarki Ładowarki AR

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.