Filtry do Atlas Copco

Atlas Copco jest jednym z najbardziej znanych na świecie dostawców sprężarek i kompresorów śrubowych. Charakterystyczne żółte kompresory Atlasa Copco stosowane są często w firmach budowlanych, drogowych, a także zajmujących się budownictwem wielkokubaturowym i infrastrukturalnym.

Firma zajmuje się również produkcją maszyn górniczych, maszyn do zagęszczanie podłoża, narzędzi montażowych, akcesoriów pneumatycznych oraz urządzeń do usuwania zużytych nawierzchni. Ponadto Atlas Copco jest producentem kruszarek, ładowarek i generatorów.

Główny obszar działalności firmy pozostaje niezmienny od chwili jej założenia w 1873r. Firma od powstania cechowała się innowacyjnością, a obecne jej produkty zapewniają niezrównaną wydajność.

Do wszystkich maszyn Atlas Copco oferujemy zarówno filtry powietrza jak i filtry silnikowe w tym olejowe i paliwa, a także filtry hydrauliczne, separatory i odpowietrzniki. Do maszyn wyposażonych w silniki spalinowe w stałej ofercie mamy również wszystkie silnikowe części zamienne. W maszynach Atlas Copco możemy spotkać takie marki silników jak: Kubota, Yanmar, Perkins, Komatsu czy Deutz.

Przed złożeniem zapytania prosimy o sprawdzenie dokładnych danych maszyny lub numerów z poprzednich filtrów w celu właściwego dobrania zamienników. Oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych producentów z Włoch, Niemiec i USA co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Filtry do ATLAS COPCO wiertnice ROC

Filtry do ATLAS COPCO sprężarki stacjonarne

Filtry do ATLAS COPCO seria JUMBO

Filtry do ATLAS COPCO agregaty

Filtry do ATLAS COPCO kompresory, sprężarki

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.