Filtry do Ahlmann

Oferujemy filtry zamienne do wszystkich ładowarek oraz wszystkich modeli maszyn budowlanych marki AHLMANN. Dostępne w naszej ofercie filtry powietrza, paliwa, oleju, hydrauliki oraz filtry kabinowe.

Cały oferowany asortyment to sprawdzone produkty wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów europejskich.

Długa i bezawaryjną pracę zapewnia regularna wymiana filtrów. Filtry należy wymieniać co najmniej raz na sezon, podczas okresowego serwisowania.

Warto zwracać uwagę na filtry hydrauliczne. Ich nieprawidłowe działanie skutkuje zanieczyszczeniem układu hydraulicznego, a w konsekwencji uszkodzeniem podstawowych, a zarazem bardzo drogich podzespołów – m.in rozdzielacza hydraulicznego i pompy hydraulicznej.

Do nowszych modeli maszyn marki ALHMANN zaliczają się :

  • Ahlmann AZ-45e
  • Ahlmann AZ 75
  • Ahlmann AZ 95
  • Ahlmann AZ 150e
  • Ahlmann AZ 210e
  • Ahlmann AZ 95tele
  • Ahlmann AX
  • Ahlmann AF 60e
  • Ahlmann AF 1200

Ładowarka Alhmann posiada sztywna konstrukcje ramy. Daję to dużą stabilność nawet przy ciężkich załadunkach. Niweluje to również przechylanie się koparki podczas załadunku / rozładunku. Podczas pracy maszyny środek ciężkości pozostaje bez zmian.

Ładowarka przegubowa marki Alhmann jest w stanie załadować identyczną masę zarówno od przodu jak i boku pojazdu – co czyni ją wyjątkową zwłaszcza w połączeniu z sterowaniem czterokołowym.

Koparko-ładowarka Alhman została od podstaw zaprojektowana do wynajmu / rozładunku flot oraz budownictwa drogowego. Celem była długa żywotność, niski koszt eksploatacji, mała awaryjność oraz gabaryty.

Ładowarka teleskopowe Alhmann pozwala na załadunek czy umieszczenie palety / worków z piaskiem oraz innych elementów budowlanych na odległość.

Wyposażona w opony radialne, mechanizm szybkiego reagowania czyni ją bardziej pożyteczną niż kiedykolwiek.

Zajmujemy się również wymianą uszkodzonych silników na silniki wyremontowane / naprawione – zadzwoń i zapytaj. Udzielamy fachowej pomocy oraz doradztwa przy wyborze właściwych części do Ahlmanna.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoKoparek.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.