Filtry do koparko-ładowarki Volvo BL

Wszystkie rodzaje filtrów do koparkoładowarek Volvo BL. Produkty najwyższej jakości.

Filtry do koparko-ładowarki Volvo BLW ofercie filtry oleju silnikowego, paliwa, powietrza, hydrauliki, kabinowe, odpowietrzające. Proponujemy zarówno całe zestawy filtracyjne do maszyn, jak i pojedyncze filtry. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową części na cały kraj za pośrednictwem spedycji kurierskiej.

Volvo Group to znana szwedzka firma specjalizująca się w produkcji maszyn budowlanych oraz samochodów. Posiada wiele zakładów produkcyjnych w takich krajach jak: Szwecja, Niemcy, Polska (zakład we Wrocławiu produkujący koparkoładowarki), Francja, Stany Zjednoczone, Kanada, Brazylia, Korea oraz Chiny.

Koparko-ładowarki Volvo serii BL zostały zaprojektowane i wyprodukowane w ten sposób, by móc ukazać pełnię możliwości ładowarki czołowej i pełną wydajność koparki. Maszyny Volvo BL możemy spotkać często w wielu obszarach zastosowania, a więc m.in.: podnoszeniu ciężkich przedmiotów, załadunku i przewożeniu materiałów, budownictwie, drogownictwie, głębokich wykopach, rolnictwie.

Wśród głównych zalet koparkoładowarek Volvo BL  możemy wyróżnić: bezpieczną
 i widokową kabinę Volvo Car Cab, oddzielne zawory hydrauliczne pomiędzy funkcją kopania i ładowania, mocne elementy podzespołu ładowarkowego i koparkowego, połączenie obwodu hydraulicznego młota i obwodu kierunkowego, blokada mechanizmu różnicowego, łatwy dostęp do części i punktów serwisowych.

 koparko-ładowarki Volvo BL filtry

Filtry do VOLVO BL 61 1.04- Volvo D4D

Filtry do VOLVO BL 61 PLUS 1.07- Volvo D4D

Filtry do VOLVO BL 70 9.02- Volvo D4D CBE1

Filtry do VOLVO BL 71 11.02- Volvo D4D CBE1

Filtry do VOLVO BL 71 PLUS 1.07- Volvo D4D

Filtry do VOLVO BL 86 1.03- Volvo D4D CBE2

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.