Filtry do ładowarki teleskopowej Schaeff

Filtry do każdej ładowarki teleskopowej. Obsługujemy marki Terex, Schaeff, JCB, Manitou, CAT, Komatsu, JLG i wiele innych.

Filtry do ładowarki teleskopowej SchaeffSkontaktuj się z naszymi przedstawicielami, a oni szybko oraz sprawnie przygotują ofertę na filtry do Twojej maszyny.

W ciągłej sprzedaży m.in. filtry układu hydraulicznego (różnego typu – powrotne, wysokiego ciśnienia i wiele innych), silnikowe (paliwo, powietrze, olej) oraz kabinowe.

Wysyłka filtrów na cały kraj. Krótkie terminy dostawy. Atrakcyjne warunki zakupu.

Ładowarki teleskopowe to maszyny znajdujące zastosowanie w bardzo wielu branżach. Są one szeroko wykorzystywane w rolnictwie, budownictwie (tak kubaturowym, jak i drogowo-mostowym), magazynowaniu i składowaniu czy energetyce. Są one niezwykle wszechstronne, gdyż mogą one spełniać funkcję wózków podnośnikowych, podnośników koszowych czy ładowarek ogólnego przeznaczenia. Dlatego też jest to kategoria maszyn, która zdobywa sobie coraz szersze rzesze zwolenników.

Filtry do SCHAEFF STL 633 Perkins 704-30

Filtry do SCHAEFF STL 1330 Perkins 1004-40

Filtry do SCHAEFF STL 1330 TURBO Perkins 1004-40T

Filtry do SCHAEFF STL 1435 TURBO Perkins 1004-40T

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.