Filtry do ładowarek Schaeff

Filtry do ładowarek SchaeffFiltry do ładowarek kołowych renomowanej marki Schaeff serii SKS, a także wielu maszyn pokrewnych.

Oferujemy filtry i części silnikowe zarówno do starszych modeli maszyn tej marki (np. produkowanych we współpracy z Zeppelinem), jak i do najnowszych modeli. Te ostatnie sprzedawane są pod marką Terex (ewentulanie Schaeff- Terex).

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę na części silnikowe i filtry do Twojej maszyny.

Oferujemy również usługi w zakresie profesjonalnych remontów i serwisu maszyn Schaeff oraz wielu innych rodzajów koparek i ładowarek - zarówno produkcji europejskiej, jak i japońskiej oraz amerykańskiej.

Filtry do SCHAEFF SKS 611 Mitsubishi K4D

Filtry do SCHAEFF SKS 631 91-98 Perkins 4.236

Filtry do SCHAEFF SKS 633 98- Perkins 704-30

Filtry do SCHAEFF SKS 634 Deutz F4M2011

Filtry do SCHAEFF SKS 661 Perkins 1004-4T

Filtry do SCHAEFF SMB 2041 Perkins 1004-4

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.