Filtry do wózka widłowego JCB

Do wszystkich wózków widłowych terenowych produkcji JCB serii 900 w ofercie zestawy filtrów i pojedyncze filtry.Wózek widłowy JCB filtry

JCB to znana angielska firma, światowy lider w dostarczaniu maszyn budowlanych, rolniczych oraz drogowych.

Ciekawą grupą produktów oferowanych przez angielskiego giganta  wózki widłowe terenowe JCB serii 900 z silnikami marki Perkins.

Wózki widłowe JC Bamford 900 zapewniają maksymalne osiągi i ograniczone zużycie paliwa przez dostosowanie układu hydraulicznego do silnika. Niezwykłym rozwiązaniem są cztery tryby pracy, zapewniające maksymalną wydajność i ekonomiczność. Kabina operatora jest zamontowana na specjalnym układzie amortyzacyjnym (składającym się
z hydrauliki oraz gum). Dużym plusem jest także podwozie, zbudowane w ten sposób, by zapewnić długą żywotność i stabilność maszyny.

Wózki terenowe widłowe JCB serii 900 znajdują zastosowanie na placach budowy, przy pracach drogowych, podczas przeładunku towaru w marketach oraz podczas prac rolniczych.

Oferujemy rodukty pochodzenia niemieckiego, japońskiego, włoskiego, amerykańskiego. Filtry najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową części oferowanych przez nas na cały kraj za pośrednictwem spedycji kurierskiej.

Filtry do wózka widłowego JCB

Filtry do JCB 921 Perkins

Filtry do JCB 926 Perkins

Filtry do JCB 930 Perkins

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.