Filtry do koparko-ładowarki JCB 3CX

Do wszystkich koparkoładowarek marki JCB 3CX, 4CX w ofercie wszystkie rodzaje filtrów. Zestawy filtrujące na całą maszynę bądź pojedyncze filtry bardzo wysokiej jakości, produkcji włoskiej, niemieckiej, amerykańskiej, japońskiej. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową części oferowanych przez nas na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Filtry do JCB 4CXJCB to firma, której początek wiąże się z datą 23 października 1945 roku. Ta angielska firma jest jednym z największych w świecie producentów maszyn do robót rolniczych, transportu materiałów, ziemnych, agregatów, hydraulicznych, młotów i wielkiej gamy narzędzi budowlanych.

Charakterystycznym kolorem produktów JCB jest kolor żółty.

Filtry do JCB 4CX

W swojej rozległej ofercie produktów firma posiada koparkoładowarki JCB serii 3CX oraz 4CX. Kompaktowe wymiary i napęd na 4 koła gwarantują tym maszynom wszechstronność rozwiązań w miejscach nieosiągalnych dla innych marek. Są to maszyny z silnikami swojej marki oraz Perkins.

Wysoka wydajność koparko-ładowarek JCB 3CX oraz 4CX jest związana przede wszystkim
z systemem EcoDig, dzięki któremu można zmniejszyć zużycie paliwa nawet podczas kopania. Wysoki moment obrotowy podnosi parametry robocze podczas pracy na pochyłym terenie. Niezawodne szybkozłącza gwarantują szybszą zmianę osprzętu i podnoszą wydajność pracy maszyny. Dużym i jakże bardzo docenionym plusem koparkoładowarek JCB 3CX oraz 4CX jest swoboda przestrzeni, niewielki poziom hałasu i wygodna kabina, co pozwoliło na podwyższenie zadowolenia pracy operatora.

Filtry do JCB 3CX

Filtry do JCB 3 CX 4 Perkins

Filtry do JCB 3 CX 4 RM Perkins Turbo

Filtry do JCB 3 CX 4 2005- JCB 444

Filtry do JCB 3 CX 4 TE JCB 444

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.