Filtry do miniładowarki Hitachi

Do mini ładowarek Hitachi i FIAT-HITACHI FH  dostępne są w naszej ofercie wszystkie filtry. Zarówno pojedyncze filtry oleju, paliwa, powietrza, hydrauliki, kabinowe jak i pełne zestawy filtrujące dobierane indywidualnie do każdej maszyny.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość.

Mini ładowarki są niewielkimi maszynami stosowanymi do różnego rodzaju prac budowlanych i pomocniczych.

W zależności od zapotrzebowania mogą być wykorzystywane jako ładowarki do materiałów sypkich, do przewożenia palet, jako spycharki – w zależności od osprzętu zastosowanego do konkretnej maszyny.

Dzięki swojej mobilności, niewielkim rozmiarom i szybkości wykonywanej pracy chętnie stosowane są na różnego rodzaju magazynach i przy budowie dróg. Można wymienić takie modele jak Hitachi SL40, SL11, SL65.

W ofercie również wszystkie części silnikowe do mini ładowarek Hitachi.

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi SL 9

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi SL 11

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi SL 35B NH 843

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi SL 40B NH 843

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi SL 45B NH 844

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi SL 55B NH 844T

Filtry do HITACHI i Fiat Hitachi SL 65B NH BSD 332T

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.