Filtry do walca Caterpillar

Filtry do wszystkich rodzajów maszyn drogowych marki Caterpillar. Dostarczamy części silnikowe i filtry do wszelkiego rodzaju maszyn przeznaczonych do budowy i utrzymania dróg oraz budownictwa inżynieryjnego i infrastrukturalnego

Filtry do CAT CB

Filtry do mini walców, zagęszczarek, kompatktorów i ciężkich walców drogowych. Do maszyn tego rodzaju oferujemy filtry hydrauliki, olejowe, powietrzne oraz paliwowe. Oprócz najpopularniejszej serii CB, oferujemy również filtry i części silnikowe do takich maszyn jak:

Caterpillar CC24

Caterpillar CC34

Caterpillar CS433

Caterpillar CB433

Caterpillar CS433E

Caterpillar CB433C

Maszyny tych serii to zarówno walce jednowałowe, jak dwuwałowe, czyli tandemowe.

Nasza oferta obejmuje również usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów silników przemysłowych Diesel i biogaz pracujących w maszynach CAT Caterpillar.

Caterpillar to światowy leader w produkcji średnich i ciężkich maszyn drogowych i budowlanych. Najbardziej cenione są ciężkie maszyny CAT. Od wielu dziesięcioleci Caterpillar należy do firmy, która nieustannie rozwija swoje produkty, oferując swoim klientom wysoce zaawansowany sprzęt budowlanych oraz do robót ziemnych.

Filtry do CATERPILLAR CAT CB 22 Caterpillar C 1.5

Filtry do CATERPILLAR CAT CB 24 Caterpillar C 1.5

Filtry do CATERPILLAR CAT CB 32 Caterpillar C 1.5

Filtry do CATERPILLAR CAT CB 214E Perkins

Filtry do CATERPILLAR CAT CB 224C Hatz

Filtry do CATERPILLAR CAT CB 334D Perkins/Shibaura 4HW1; 4ZW1

Filtry do CATERPILLAR CAT CB 334E 2004-2007 Caterpillar 3024

Filtry do CATERPILLAR CAT CB 335E

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.