Filtry do maszyn drogowych CAT

W ofercie wszystkie filtry, a także części zamienne silników do maszyn drogowych, a także budowlanych amerykańskiej firmy CAT Caterpillar.

Oferujemy filtry m.in. do takich maszyn jak asfalciarki, równiarki, zagęszczarki, frezarki do asfaltu oraz podłoża, kruszarki, układarki oraz układarki do rur, kompaktory oraz wiele innych typów maszyn

Filtry powietrzne, olejowe, hydrauliki oraz paliwowe w większości dostępne od ręki lub z bardzo krótkim terminem dostawy. Wysyłka kurierska na cały kraj i Europę Środokową.

Pytaj również o możliwość serwisu lub remontu swojej maszyny. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach silników przemysłowych z maszyn budowlanych, a także całościowych remontach maszyn drogowych, budowlanych, a także przeładunkowych.

Remontujemy i serwisujemy maszyny tego typu m.in. dla: Wojsko Polskie, PKP, Kompania Węglowa, liczne kamieniołomy, składy kruszyw, kopalnie, elektrociepłownie oraz zakłady produkcyjne i przemysłowe.

Filtry do CATERPILLAR CAT PM 102 C 7 Acert

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.