Filtry do ładowarki teleskopowej CAT

Filtry do wszystkich typów ładowarek teleskopowych i wózków teleskopowych marki Caterpillar, a także w innych rodzajów maszyn i silników amerykańskiej marki CAT Caterpillar.

Do wszystkich maszyn budowlanych CATa – w tym maszyn teleskopowych – oferujemy filtry olejowe, hydrauliki, paliwowe oraz powietrzne.

Większość filtrów dostępna od ręki z naszego magazynu. Dysponujemy wszystkimi filtrami, jakie występują w maszynach CAT.

Caterpillar to leader na rynku maszyn. Koncern ten to największy na świecie dostawca maszyn budowlanych i drogowych. W jego ofercie są także maszyny przeładunkowe i podnośnikowe różnego rodzaju do najpopularniejszych należą ładowarki teleskopowe CAT TH. Są to urządzenia wysokiej klasy, odpowiadające wszystkim współczesnym standardom maszyn tego typu.

Najpopularniejsze modele ładowarek teleskopowych CATa wyposażone są w nowoczesne 4-cyl. jednostki napędowe Perkins i Caterpillar, do których części zamienne również mamy w swojej ofercie. Oferujemy także profesjonalny, każdorazowo objęty pisemnymi gwarancjami, serwis i remonty silników oraz maszyn CAT.

Filtry do CATERPILLAR CAT TH 62

Filtry do CATERPILLAR CAT TH 63 Perkins

Filtry do CATERPILLAR CAT TH 350 B Caterpillar 3054

Filtry do CATERPILLAR CAT TH 350 E Caterpillar 3054E

Filtry do CATERPILLAR CAT TH 406 Caterpillar C 4.4DIT AAC

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.