Filtry do wiertnicy Atlas Copco

Wiertnice i inne górnicze maszyny Atlas Copco Jumbo są to specjalistyczne urządzenia najwyższej klasy.

Do tych specjalistycznych maszyn oferujemy zarówno filtry oczyszczające układy hydrauliczne, jak i filtry paliwa, oleju i powietrza  (silnikowe i kabinowe). Ponadto dostępne są również wszelkiego rodzaju odpowietrzniki, separatory i filtry cieczy. Oferowane przez nas filtry pochodzą od najlepszych zachodnich producentów. Są to między innymi takie marki jak: Donaldson, Baldwin, Schupps, Bosch i inne.

Filtry do maszyn górniczych Atlas Copco

Maszyn górnicze Atlasa Copco działają w oparciu o układy hydrauliczne i układy sprężonego powietrza. Stosuje się je w kopalniach, w których wymagana jest praca maszyn bez angażowania dużej liczby ludzi. Często są zdalnie sterowane. Występują w wersjach z dwoma a nawet trzema wytrzymałymi wysięgnikami, co zapewnia im optymalną wydajność. Napędzane są przez wydajne i ekologiczne silniki wysokoprężne, co zapewnia znakomite parametry przy małej szkodliwości dla środowiska.

Filtry do ATLAS COPCO JUMBO 135M Deutz

Filtry do ATLAS COPCO JUMBO 175 Volvo TD 61A

Wszystkie filtry silnika, kabinowe i hydrauliczne do maszyn budowlanych.

Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy ofertę na filtry do Twojej maszyny. Większość filtrów jest dostępna od ręki - wysyłka tego samego dnia.  Dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojej maszyny.

Regularna wymiana filtrów i oleju pozwala nie tylko zapewnić odpowiedni komfort i efektywność pracy, ale także umożliwia dużo dłuższą bezawaryjna pracę maszyny, a co za tym idzie pozwala uniknąć wielu bardzo kosztownych napraw układu paliwowego czy hydraulicznego.